Serafil

Charakteristika

Serafil je pevná, vysoce odolná, multifilamentární nit. Je vyráběna z vysoce pevných nekonečných polyesterových vláken. Serafil splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu, pevnost a vzhled švu. Na základě optimálně odstupňovaných jemností nitě a současně i sortimentu délek návinů je vhodná pro různá použití, např. při zpracování kůží, těžkých látek, plastů nebo pro různé bezpečnostní prvky.
Serafil je ve více jemnostech k dodání také ve „vodoodpudivé úpravě“ – označen „WA“.

Využití

Serafil 10

Extra silná nit pro šití bezpečnostních pásů, zabezpečovacích pásů nákladů, kontejnerových pytlů, těžkých krycích plachet, geotextilií. Rovněž na ozdobné švy v obuvnickém a kožedělném průmyslu . K dodání 114 barev. Doporučená jehla Nm 160 – 200.

Serafil 15

Silná nit pro šití těžkých tkanin, pro technické použití. Ozdobné nitě pro obuv a kůži. K dodání 22 barev. Doporučená jehla Nm 130 – 160.

Serafil 20

Šicí nit pro různá použití – např. airbagy, čalounění v automobilech, kufry, kožené oděvy, těžké látky a dekorativní švy. 114 barev.Doporučená jehla Nm 120 – 140.

Serafil 30

Hodně využívaná šicí nit pro obuv, kůži, čalounění, autosedačky, plachty. 114 barev.Doporučená jehla Nm 110 – 130

Serafil 40

Důležitá šicí nit při výrobě obuvi, čalouněného nábytku, zpracování kůží, kožených doplňků. 114 barev.Doporučená jehla Nm 90 – 120

Serafil 60

Výroba obuvi, čalouněného nábytku, zdrhovadel, rukavic, matrací, kožených doplňků a vícejehelné prošívání. 114 barev. Doporučená jehla Nm 80 – 110.

Serafil 80

Tenké ale stabilní šicí nitě pro šití obuvi, obuvnických výstelek, matrací, kabelek, kožené galanterie, zdrhovadel, mopů a pro vícejehelné prošívání. 114 barev. Doporučená jehla Nm 70 – 90.

Serafil 120

Nit používaná nejčastěji na prošívání a výrobu mopů.

Serafil 120 / 2

určen pro nejjemnější začišťovací švy, pro zajištění krajů slepým /skrytým stehem. Současně se používá jako spodní nit na vícejehelných prošívacích strojích – ve formě bobin (matrace, prošívané doplňky). Eliminuje protlačování švů při žehlení. 61 barev. Doporučená jehla Nm 70 - 80

Serafil 200 / 2

Ještě jemnější alternativa pro filigránní začišťování a vysoce kvalitní šití slepým / skrytým stehem u obzvláště jemných látek. 61 barev. Doporučená jehla Nm 60 – 70.

Serafil 300+

Nová, velmi jemná kvalita určená pro vysoce kvalitní, měkké a sotva znatelné švy šité slepým / skrytým stehem. 30 barev. Doporučená jehla 60 – 70.

Dodací možnosti

Kompletní sortiment je dodáván v termínech, které potvrdíme na základě požadavku v přijaté objednávce zákazníka.

Servis

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách spojených s možnostmi použití nití nebo s technikou šití a zpracování. Pomůžeme racionalizovat Vaši výrobu.
Stačí zavolat na naši adresu. V případě potřeby řešení specifických problémů při zpracování zajišťujeme osobní návštěvu specialistů, šicích techniků.

Udržovací symboly

 
 

Barevnice

Stahněte zde...