AMANNHorizontální Navigace > Naše výrobky > Průmyslové šicí nitě > SABA TEX 100% polyester texturovaný

Sabatex

Charakteristika

SABATEX je plně syntetická objemovaná obloučkovaná šicí nit, z tvarovaného polyesteru (100%). Právě proto se vyznačuje zvláště vysokou krycí schopností a značnou elasticitou. Pro svou vyšší objemnost působí příjemně i na pokožce, což je velmi příznivé i pro některé konfekcionované výrobky. Vyrábí se v široké barevné škále a ve třech základních jemnostech:

Využití

SABATEX 100

Určený zejména pro oblast pánského a dámského ošacení, dále pro prádlo a pro výrobu kapes. Adjustuje se v délkách 5 000 m a 10 000 m na velkorozměrové mírně kónické cívce s křížovým vinutím.

SABATEX 120

Vhodný pro veškeré začišťovací švy v celé oblasti konfekční výroby. Převládající adjustační formou je kónická křížová cívka (cW) s délkou návinu 10 000 m, 30 000 m.

SABATEX 250

Určený zejména pro obzvláště jemné začišťovací švy a všude tam, kde je třeba potlačit plastičnost švu. Adjustuje se do kónických křížových cívek (cW) v délce 10 000 m, 30 000 m.

Dodací možnosti

Kompletní sortiment dle základní barevnice........

Servis

Rádi Vám poradíme ve všech otázkách spojených s možnostmi použití nití nebo s technikou šití a zpracování. Pomůžeme racionalizovat Vaši výrobu.
Stačí napsat na naši adresu. V případě potřeby řešení specifických problémů při zpracování zajišťujeme osobní návštěvu specialistů, šicích techniků.

Barevnice

Stahněte zde...